Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Жить - значит мыслить!

 

Марчук Роман Валентинович

БІОГРАФІЯ

Народився 30 жовтня 1989 року у м. Ужгород, Закарпатська область.

Середню освіту здобув у загальноосвітній школі з поглибленим вивченням ангілійської мови №3 у м. Ужгороді, яку закінчив у 2006 році.
Протягом всього періоду шкільного навчання визнавався неодноразовим переможцем учнівських міських та обласних олімпіад з правознавства, нагороджений відповідними грамотами Ужгородської міськради та Закарпатської облдержадміністрації. Отримав дипломи учасника IV-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства протягом 2005-2006 років.

У 2006 році вступив на юридичний факультет Закарпатського державного університету.

Займається науковими дослідженнями усфері конституційної юриспруденції, прав людини та публічної влади, досліджує особливості правового стилю діяльності Конституційного Суду України по тлумаченню Конституції.
Переможець Всеукраїнського конкурсу на кращу наукову роботу серед студентів вищих учбових закладів з питань конституційної юрисдикції в Україні (нагороджений відповідною грамотою Конституційного Суду України та Міністерства освіти і науки України, 2007), Всеукраїнського конкурсу студентських есе з актуальних проблем сучасної української політики і права (диплом переможця ІІ-го ступеню, 2007), Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з проблематики прав людини (диплом фіналіста за 5-е місце, 2008), Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентів ВУЗів з юридичних (диплом переможця МОН ІІІ-го ступеню, 2009) та політологічних наук (диплом переможця МОН ІІІ-го ступеню, 2009).

Є активним громадським діячем.Обирався головою наукового комітету та секретарем студентської ради юридичного факультету Закарпатського державного університету (2006-2007), а також заступником і Головою Наукового товариства студентів та аспірантів Закарпатського державного університету (2008-2009).
З 2008 року являється кандидатом у члени Асоціації правників України та членом Ліги студентів АПУ, очолював Закарпатський осередок Ліги студентів Асоціації (2008-2009). Член координаційної ради Всеукраїнської Фундації політико-правових досліджень «Матезіс» (2008.

Марчук Р.В. є членом Союзу юристів України, Союзу обдарованої молоді України, координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Закарпатській області.

Відмінник навчання, стипендіат Закарпатської обласної державної адміністрації (2008) та Президента України (2009), автор 30 наукових публікації у галузі конституційного права, прав людини та демократії. Співавтор навчального посібника «Основи юридичної допомоги населенню» (Ужгород, 2008).

Протягом 2008-2009 років, паралельно з навчанням за денною формою, працював на посаді помічника ректора Закарпатського державного університету з юридичних питань, з жовтня 2009 року проходить стажування у Комітеті ВРУ з питань правосуддя, у якості інтерна, за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України».

Основні нагороди:
*Почесна грамота Управління освіти і науки Закарпатської ОДА (2007)
*Заохочувальна грамота Конституційного Суду України і Міністерства освіти і науки України (2007)
*Подяка Міністерства освіти і науки України (2008)
*Почесна грамота Міністерства освіти і науки України за значні наукові здобутки та наполегливість у дослідницькій діяльності (2008)
*Почесна грамота Закарпатської обласної ради за вагомі здобутки у науково-дослідній роботі (2008)
*Почесна грамота Закарпатської обласної державної адміністрації за значні здобутки у науково-дослідницькій роботі та активну громадську діяльність (2008)
*Почесна грамота Головного управління юстиції в Закарпатській області за плідну наукову діяльність, відмінні результати у вивченні юриспруденції, активну громадську позицію (2009)
*Подяка Прем’єр-міністра України, за високі досягнення у навчанні, науково-дослідній роботі, активну участь у громадському житті (2009).
Нагороджений нагрудним знаком Міністерства юстиції України за вагомий внесок у робудову правової держави (2008).
Протягом 2008-2009 років, паралельно з навчанням за денною формою, працював на посаді помічника ректора Закарпатського державного університету з юридичних питань, з жовтня 2009 року проходить стажування у Верховній Раді України, інтерн Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»